KONST / Litografier / Färglitografier 13027016
nr 1302 7016
Färglitografier
2 st, Stockholmsmotiv, 70x100 cm. Ej signerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:58:30
20/1 19:53:30
20 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm